Forums  Meklēt   Lietotāju saraksts   Reģistrēties   Profils   Ieiet, lai pārbaudītu privātās ziņas   Ieiet 

Paypal - problēma

Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Interneta bankas
Apskatīt iepiekšējo tematu :: Apskatīt nākamo tematu  
Autors Ziņojums
Alex250
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 21 Oktobris 2007
Atbildes: 646
Dzīvesvieta: Monaco

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Jūnijs 02, 2009 12:44 pm    Tēma: Paypal - problēma Atbildēt citējot

man uz paypal vajadzēja atnākt naudai, bet uz konta tukšs. man pateica ka viņiem ir jāsūta dokumenti. uz kurieni ir jāsūta dokumenti? es nekādīgi nevaru atrast. Sad Man ir Premier un Verified konts jau daudzus mēnešus.
Atpakaļ uz augšu
Apskatīt lietotāja(-u) profilu Sūtīt privātu ziņu
944s
Profesionālis
Profesionālis

Pievienojies: 11 Maijs 2008
Atbildes: 429
Dzīvesvieta: Kurzeme

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Jūnijs 02, 2009 1:04 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Man bija diezgan līdzīga situācija, ka konts ir bļoķēts un ka nevar ne saņemt, ne izsūtīt naudu, laigan biju jau 4 gadus cītīgs PayPal lietotājs.

Iemesls - kaut kāda drošības pārbaude.

Man uz e-pastu atnāca informāciju, ka ir jānosūta dokumenti pārbaudei. Es nosūtīju vadītāja apliecību un pēc 2 dienām mans konts tika atbloķēts.
Alex250
Ģēnijs
Ģēnijs

Pievienojies: 21 Oktobris 2007
Atbildes: 646
Dzīvesvieta: Monaco

AtbildētAtbilde saņemta: Otrdiena Jūnijs 02, 2009 1:24 pm    Tēma: Atbildēt citējot

Nu man atrakstīja tikko no firmas, un pateica, lai es viņu epastu pievienoju savā paypal kontā un tad būs oki doki. Smile
Atpakaļ uz augšu
moneymaker
Profesionālis
Profesionālis

Pievienojies: 13 Marts 2007
Atbildes: 125
Dzīvesvieta: Riga

AtbildētAtbilde saņemta: Ceturtdiena Jūnijs 11, 2009 8:19 pm    Tēma: Atbildēt citējot

paypal rulz!
Atpakaļ uz augšu
Attēlot ziņojumus sākot ar pirmspēdējo:   
Izveidot jaunu tēmu   Atbildēt uz tēmu    Interneta Biznesa Forums Foruma Saturs -> Interneta bankas Visi laiki norādīti GMT + 2 stundas
Lapa 1 no 1

Pāriet uz:  
Jūs nevarat pievienot jaunus tematus šim forumam
Jūs nevarat atbildēt tematos šajā forumā
Jūs nevarat labot Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat dzēst Jūsu ziņojumus forumā
Jūs nevarat piedalīties aptaujā šajā forumā
Bookmark and Share

Copyright © 2006-2013 ibf.lv